Logo TyfloCentra Liberec, o. p. s.
Úvod

Jak nás v Turnově najdete

Autobusem:

Při cestě od vlakového i autobusového nádraží vystoupíte na Zastávce Karel IV., která je jak pro městskou dopravu, tak i pro Jablonec nad Nisou přes Malou skálu. Po výstupu se dáte zpět, po 50 metrech přejdete křižovatku a stále přímo až k další, kde pújdete po stejném chodníku vlevo 15 metrů podél budovy knihovny za kterou odbočte vlevo po mírně svažitém chodníku a ještě více vlevo ke dveřím. Po vstupu dovnitř se držte vpravo a po dvou metrech je 6 schodů dolů (zábradlí je nalevo od schodů) dojdete k závěsu a za ním doleva, přímo po 3 metrech jsou dveře s klikou vlevo, do společenské místnosti. Kancelář je po 7 metrech vpravo.
Některé autobusy, (Semily, Lomnice, Železný Brod) staví v ulici 5. května. Potom je třeba projít ulicí Husovou asi celkem 500 metrů a za třetí křižovatkou vpravo je rohový dům knihovny.

Cesta autem:

Od Jičína, Prahy, Liberce, Jablonce nad Nisou, Železného Brodu přes Lišný - na náměstí Českého ráje a před kostelem a poštou odbočit vlevo, na první křižovatce za letním kinem vpravo a přímo do vedlejší ulice a první rohový dům vlevo je knihovna.
  Od Semil, Lomnice nad Popelkou a Železného Brodu přes Koberovi, je možné odbočit na první křižovatce ve tvaru kříže vpravo a třetí odbočka z Husovy ulice vpravo je ke knihovně.