Logo TyfloCentra Liberec, o. p. s.
Úvod

Semily – Bowlingový turnaj

Sešlo se nás na nádraží pouze šest z původně přihlášených devíti hráčů. Nedalo se nic dělat, ostatní se omluvili. Abychom mohli za Semilské družstvo soupeřit, bylo potřeba hrát v počtu osmi hráčů. Museli jsme si dvě hráčky půjčit ze smíšeného družstva Jablonce nad Nisou a Turnova, protože přijeli ve větším počtu a všichni by hrát nemohli.


Po zapsání a zahájení přeboru jsme se s nadšením pustili do hry. I z ostatních družstev byla slyšet radost ze hry. Ti, kteří nehráli, hlasitě povzbuzovali, takže to chvílemi vypadalo jak na fotbalovém hřišti. Během hry jsme si vybrali ze dvou druhů nabízených pokrmů. Postupně každé družstvo odehrálo 15 kol, na tomto počtu kol jsme se kvůli času dohodli s ostatními a jejich součet se započítal do výsledků. Po ukončení hry jsme se ještě naobědvali a již syti jsme vyhlásili výsledky hry.


V rámci družstev se na 1. místě umístil Liberec, 2. skončilo smíšené družstvo z Jablonce n.N. a Turnova a 3. byla Česká Lípa.
Mezi jednotlivci pak bylo pořadí následující. Na 1. místě skončil Jaroslav Zedník (Liberec) a o 2. až 3. místo se podělili Tomáš Seidl (Liberec) a Petr Krause (Jablonec n.N.).


Po předání výherních cen a putovní kuželky jsme se srdečně rozloučili s tím, že se budeme opět těšit na další turnaj a případné společné akce. Cestou domů jsme probírali, kde jsme dělali chyby, že se nám nedařilo a jakou taktiku zvolit příště.

Fotky z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii