Logo TyfloCentra Liberec, o. p. s.
Úvod

Liberec – Lázně Poděbrady 2014

Jelikož se Lázně Poděbrady v loňském roce osvědčily, rozhodli se členové SONS uskutečnit i svůj letošní týdenní pobyt na tomto místě. Stejně jako loni nás objednaný mikrobus zavezl pohodlně až před lázeňský hotel.

Tady jsme se ubytovali, naobědvali a poté už jsme se začali naplno věnovat všemu, co nás zde mělo čekat. Procházky městem a krásným parkem u lázeňské kolonády, absolvování léčebných procedur, sledování závodů v chůzi, návštěva gastronomické soutěže, exkurze do místních restaurací a kaváren, výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Program běžel neustále. Kdo chtěl, mohl se přidat, kdo nechtěl, vymyslel si vlastní zábavu. Většinu dní nám počasí přálo, teploty byly tak akorát a obloha polojasná. Jen 2 dny nám na hlavy padal déšť a znatelně se ochladilo. To nám však nevadilo. Procházky a návštěvy kaváren jsme zvládali i v tomto počasí. A když bylo nejhůř, posloužila nám jako dobré útočiště příjemná zimní zahrada v našem hotelu, kde jsme se mohli sejít a bavit se společně.

I letos utekl týden v lázních jako voda a opět byl plný zajímavých zážitků a dobré nálady. Domů jsme se vraceli chvíli před Velikonocemi, mnohé tak hned po příjezdu čekala další příjemná akce v podobě slavení svátků jara.

Fotky z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii