Logo TyfloCentra Liberec, o. p. s.
Úvod

Liberec – Bowlingový turnaj odboček

Ve středu 7.5. se uskutečnil tradiční Bowlingový turnaj poboček TC a SONS z celého Libereckého kraje. I letos byla účast hojná. Sjeli se závodníci z Liberce, Semil, České Lípy, Jablonce a Turnova, kteří se utkali jednak v individuálním závodě, jednak v souboji poboček.
Pořádání letošního ročníku připadlo na libereckou pobočku, která zvolila jako místo konání již tradiční Bowling Sedmihorky. Příjemné prostředí, milá obsluha, bowlingové dráhy i možnost oběda pod jednou střechou, relativní dostupnost všem pobočkám. To vše nás i letos přesvědčilo, abychom zamířili právě sem. A ani tentokrát jsme se nezklamali, turnaj se vyvedl.


Hrálo se 10 kol a závodníci se do hry pustili skutečně naplno. Po dohrání všechny čekal oběd a krátký odpočinek. Poté přišlo na řadu vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších. Letošní turnaj dopadl následovně:


V kategorii poboček:
1. Semily (815 bodů)
2. Česká Lípa (773 bodů)
3. Jablonec n.N. + Turnov (713 bodů)
4. Liberec (701 bodů)


V kategorii žen:
1. Kadlecová Eva (123 bodů, Česká Lípa)
2. Olšanová Irena (112 bodů, Liberec)
3. Hájková Jitka (108 bodů, Semily)


V kategorii mužů:
1. Hájek Jiří (138 bodů, Semily)
2. Krause Petr (117 bodů, Jablonec n.N. + Turnov)
3. Škutchan Josef (102 bodů, Česká Lípa).


Uvedení závodníci a také tři nejlepší pobočky získaly diplomy a pěkné ceny z Keramické dílny libereckého TC. Pak ještě společné focení, abychom i na tento ročník měli vzpomínku. A poté se již všichni postupně rozjeli do svých domovů.

Fotky z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii