Logo TyfloCentra Liberec, o. p. s.
Úvod Stalo se

Pochvala semilskému SONS a TyfloCentru

Srdečně bychom chtěli poděkovat za proběhlé akce všem, kteří pro nás aktivity zprostředkovávají. Děkujeme Zuzce, Pavlovi, Vlastičce a dalším, kteří pro nás akce připravují, těm kteří nás doprovázejí a pomáhají nám při venčení vodícího pejska Xenušky, ale i za pomoc v dopravních prostředcích při jídle v restauracích a dojezdu domů.

Celý článek...

 

Semily - Nový Bydžov Muzeum hraček

Ve čtvrtek 18.4. jsme se vydali do Nového Bydžova, kde jsme navštívili Muzeum hraček. Po předem domluvené návštěvě, jsme byli již očekáváni a mile přivítáni.

Celý článek...

 

Semily - Kokonín Muzeum Korálek

Časy, kdy celý svět oslňovaly skleněné perličky vyrobené mačkáním v Jablonci nad Nisou a jeho okolí, jsme si připomněli v muzeu Korálek v Kokoníně, který obsahuje historickou expozici mačkaných a vinutých perlí a skleněných kytiček.

Celý článek...

 

Semily - Police nad Metují Muzeum Merkur a Muzeum papírových modelů

Muzeum bylo poprvé otevřeno v roce 2006 a historie stavebnice Merkur, parních strojů a elektrických vláčků. Prohlídka i hrací koutek se hodí pro děti i dospělé bez rozdílu věku!

Celý článek...

 

Semily - NE TAK, ALE TAK

Ve čtvrtek 29. března, jsme měli naplánováno posezení u kytary Country zpívání s kytarou. Zpívat a zahrát nám měl přijet z Hradce Králové náš sympatizant, dlouholetý kamarád předsedy a nyní i náš člen, Honza ….

Celý článek...

 

Vzhled stránek


Přihlášení - Stalo se

Pro správu článků v sekci "Stalo se" se nejprve přihlaste.